Warszawskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
WARSZAWSKIE STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

 

 

„Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw” - to czasopismo dla specjalistów z zawodów nieruchomościowych, ale także dla osób zajmujących się doradztwem na rynku nieruchomości, prawników, samorządowców, bankowców.
Kwartalnik jest tworzony przez zespół doświadczonych redaktorów, a zespół redakcyjny tworzą wybitni rzeczoznawcy majątkowi z całej Polski. Redaktorem naczelnym nowego kwartalnika jest prof. Mieczysław Prystupa z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, który przez 22 lata kierował redakcją kwartalnika „Rzeczoznawca Majątkowy”.
Przewodniczącą Rady Naukowej jest prof. Elżbieta Mączyńska, szefowa Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej.
Członkiem kolegium kwartalnika ds. gospodarki nieruchomościami jest mgr inż. Henryk Jędrzejewski były dyrektor Departamentu w Ministerstwie Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa.
Na łamach kwartalnika będziemy publikować artykuły dotyczące metodologii wycen nieruchomości i przedsiębiorstw, znajdą się tu także analizy dotyczące prawa; gospodarki nieruchomościami.
„Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw” to esencja wiedzy, przydatna w codziennej pracy rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika i zarządcy nieruchomości, specjalisty z zakresu wyceny przedsiębiorstw, urzędnika samorządowego odpowiedzialnego za gospodarowanie nieruchomościami.
Zachęcamy do prenumeraty czasopisma, koszt roczny to 124 zł (w tym wysyłka 24 zł). Pojedyncze numery do nabycia w cenie  25 zł/egz. + 6 zł koszty wysyłki.

  Prosimy o wypełnienie
formularza on - line

Czwarty numer kwartalnika (październik-grudzień 2017)

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w marcu br. ukazał się piąty numer kwartalnika "Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw".

21 grudzień 2017
Napisała

Trzeci numer kwartalnika (lipiec-wrzesień 2017)

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że we wrześniu br. ukazał się trzeci numer kwartalnika "Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw".

22 wrzesień 2017
Napisała

Drugi numer kwartalnika (kwiecień-czerwiec 2017)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie infromujemy, że czerwcu br,  ukazał się drugi numer kwartalnika 'Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw".

22 wrzesień 2017
Napisała

Kwartalnik "WYCENA NIERUCHOMOŚCI I PRZEDSIĘBIORSTW" numer 1 (styczeń-marzec 2017)

Ukazał się pierwszy numer kwartalnika „Wycena Nieruchomości i Przedsiębiorstw” - nowego pisma dla specjalistów z zawodów nieruchomościowych, ale także dla osób zajmujących się doradztwem na rynku nieruchomości, prawników, samorządowców, bankowców.

29 marzec 2017
Napisała

 

Back to top