Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu zaprasza na Rowerowe Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu pod patronatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Majątkowych po raz piąty (jubileuszowy) organizuje imprezę pod nazwą  Rowerowe Mistrzostwa Polski Rzeczoznawców Majątkowych.

W tym roku chcieliśmy zaproponować ściganie się w dniu 19 czerwca 2022 r. (niedziela) w ramach wyścigu Grand Prix Dolina Baryczy w Żmigrodzie (ok. 60 km od Wrocławia – 40 minut drogą S5). Wyścig rozgrywany jest w ramach cyklu VIA Dolny Śląsk: https://viadolnyslask.pl/. Trasa jest bardzo łatwa, długości ok. 35 km teren całkowicie płaski. Wystartować może każdy i praktycznie na każdym rowerze: szosa, MTB, cross itp. Po wyścigu oczywiście spotkanie integracyjne.

Na dzień 20 czerwca 2022 r. planujemy jak zwykle ciekawe szkolenie w Trzebnicy (pomiędzy Żmigrodem i Wrocławiem) w hotelu Trzebnica: http://www.hoteltrzebnica.pl/.

Zapraszamy serdecznie rzeczoznawców majątkowych, ale i innych specjalistów rynku nieruchomości (pośredników, zarządców, pracowników wydziałów nieruchomości itp.).

Szczegółowe informacje podamy w terminie późniejszym, ale już teraz rezerwujcie sobie termin. Zapraszamy zarówno tych, którzy już z nami startowali, ale również tych którzy chcieliby wziąć udział w fajnej integracyjnej imprezie z dodatkiem lekkiej sportowej rywalizacji.

W imieniu Zarządu SRM we Wrocławiu:

Koordynator imprezy

Leszek Saleta