Seminarium pn. „WYZWANIA I BARIERY W PRACY BIEGŁEGO Z ZAKRESU WYCENY PRZEDSIĘBIORSTW”

Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce ma zaszczyt zaprosić na seminarium naukowe organizowane wraz z Uniwersytetem Szczecińskim i Akademią Leona Koźmińskiego, zatytułowane “Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw”. Spotkanie odbędzie się w dniu 22 listopada br. (piątek) w godzinach od 09:00 do 16:30 w Akademii Leona Koźmińskiego w Auli LK (Budynek C) przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie.

Spotkanie i wspólna dyskusja praktyków z przedstawicielami uczelni wyższych ma na celu zidentyfikowanie oraz poszukiwanie rozwiązań kluczowych problemów związanych z wyceną przedsiębiorstw.

Koszt udziału w seminarium to 400 zł. Członkowie Stowarzyszenia, Rady programowej oraz pracownicy i studenci Akademii Leona Koźmińskiego mogą wziąć udział w seminarium bezpłatnie. 

Mamy nadzieję, że zaproponowana problematyka oraz sprawdzona formuła konferencji, oparta na integracji osiągnięć środowiska akademickiego i praktyki gospodarczej, będą okazją do wypracowania propozycji rozwiązań, które bezpośrednio przełożą się na działania w obszarze zastosowania praktycznego.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: https://www.sbwpwp.org

Szczegółowy program seminarium przesyłamy w załączeniu.

Załączniki