Warszawskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
WARSZAWSKIE STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

 

Instrukcje obsługi

Typowe problemy i zapytania zostały opisane w artykule "Instrukcje obsługi".

Prosimy o sprawdzenie czy przypadkiem problem nie został już opisany i rozwiązany.

Logowanie i dostęp do serwisu

Serwis dzieli się na część publicznie dostępną i część przeznaczoną wyłącznie do wewnętrznego użytku naszego Stowarzyszenia. Wszyscy członkowie WSRM mają założone swoje osobiste strony informacyjne. Członek WSRM nie musi zakładać jej samodzielnie, robi to ADMIN strony. W przypadku stwierdzenia braku strony należy skontaktować się z Sekretariatem.

 

 

Wszyscy członkowie WSRM mają założone swoje mini strony informacyjne. Nie zakładamy ich samodzielnie, robi to ADMIN strony. W przypadku braku strony (jak ją znaleźć jest wyjaśnione niżej) należy skontaktować się z Sekretariatem.

Instukcja obsługi serwisu - dla członka WSRM

Koleżanki i Koledzy!

W załączniku w formacie PDF dostępna jest szczegółowa instrukcja obsługi serwisu.

Przysyłajcie mailem na adres Sekretariatu teksty do publikacji na naszej stronie. Zostaną one opublikowane na stronie jako Wasze autorskie teksty (wraz z przekierowaniem do osobistej strony www). Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane materiały!

Zachęcamy także do edycji i uzupełnienia włanych stron informacyjnych.

 

Jak odszukać swoją stronę (jako członka WSRM)

By zobaczyć swoją stronę:

  1. z menu głównego wybieramy WSRM/Członkowie
  2. przewijamy stronę do dołu aż do pojawienia się okienka:"Znajdź członka WSRM"
  3. wpisujemy tam swoje nazwisko tak je podaliśmy w Deklaracji zgłoszeniowej
  4. wybieramy wyszukane nazwisko (może się wyświetlić więcej nazwisk wtedy identyfikujemy się po imieniu) ? poprzez kliknięcie (kolor czerwony)
  5. Otworzy się nasza strona.

Kontakt z Administratorem serwisu

W sprawach związanych z techniczną obsługą serwisu prosimy o kontakt z Sekretariatem WSRM (Pani Renata Komor) e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. W przypadku kłopotów z logowaniem użytkownika (kłopoty z hasłem, nazwą użytkownika) prosimy o skorzystanie z dostępnych w oknie logowania możliwośći odzyskania utraconego hasła i nazwy użytkownika.

2. W przypadku stwierdzenia błędów, a także by przesłać sugestie co do funkcjonalności serwisu prosimy o kontakt mailowy z adminem serwisu.

Back to top